Spotkania zespołu - kameralnyfitness.pl

Spotkania zespołu

27 listopada 2023by Julia Wronowska0
image00001-1.jpeg

Co tydzień spotykamy się całym zespołem, aby przekazać sobie najważniejsze informacje. Robimy to, ponieważ chcemy być zgrani i spójni w działaniach. 

Podczas zebrań poruszamy kwestie wszelkich spraw organizacyjnych studia, robimy burzę mózgów. Dzięki temu pojawiają się nowe pomysły, w jaki sposób możemy sprawić, aby Kameralny Fitness ciągle się rozwijał. 

Rozmawiamy także o swoich prywatnych odczuciach, przemyśleniach i samopoczuciu. Jakiś czas temu Ania zaczęła praktykować wdzięczność. Przyniosła tę czynność także na jedno z naszych spotkań i zaczęliśmy dzielić się tym, za co jesteśmy aktualnie wdzięczni. Wierzymy, że poprzez szukanie drobnych, pozytywnych rzeczy i uświadamianiu sobie, jak wiele dobrego mamy, nasz dzień staje się piękniejszy, a zmartwienia odchodzą na dalszy plan. Staramy się praktykować wdzięczność również z klientkami.

Jako zespół ,,gramy do jednej bramki” – stawiamy na pierwszym miejscu dobro podopiecznych. Dbamy, aby podczas treningów było bezpiecznie i miło. Każdy z nas jest inny, ale łączy nas jedno – podejście do treningu personalnego. Chcemy, aby Kameralny Fitness stanowił dla Was miejsce spokoju, miłej rozmowy, osiągania małych i dużych  sukcesów, wysiłku (fizycznego), ale jednocześnie odpoczynku psychicznego. Jak to się mówi: ,,miejsce tworzą ludzie” i my bardzo utożsamiamy się z tym stwierdzeniem.

Julia Wronowska


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *