Trener personalny, treningi dla kobiet Warszawa Żoliborz - kameralnyfitness.pl

Zespół z nami (Anią i Tomkiem) tworzą w tej chwili Eliza, Marta i Justyna.

Chcesz do nas dołączyć? Kliknij tutajELIZA

Ze wszystkich mięśni w treningi wkładam przede wszystkim serce. Doświadczenie fizjoterapeuty pozwala mi dbać nie tylko o pożądane efekty treningów, ale przede wszystkim o zdrowie i ergonomię.

NA SALI: Poprzez ćwiczenia chciałabym przekazać radość i pozytywną energię, bo wierzę, że ruch może być lekarstwem nie tylko na bole pleców czy przewlekłe zmęczenie, ale także na nasze smutki.


Klienci o Elizie:

„(…)Trenerka-Pani Eliza uśmiechnięta, kompetentna, pełna pomysłów.UWAGA! od treningu można się uzależnić!:)„

„ciepły uśmiech i czujne trenerskie oko„


MARTA

W treningu kieruję się zasadą, że nawet zagorzały przeciwnik aktywności fizycznej może odnaleźć coś dla siebie i czerpać przyjemność z tego, od czego do tej pory uciekał.

NA SALI: Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klienta i satysfakcja z wysiłku włożonego w ćwiczenia.

POZA SALĄ: Urodziłam Alę (07.2019)


Klienci o Marcie:

„Udział w zajęciach w Kameralnym to jedna z lepszych moich decyzji. Bardzo Wam dziękuję, że pomogliście mi w zmianie stylu życia. Marta jest świetnie motywującą, empatyczną trenerką. Dziękuję i szczerze polecam!„


JUSTYNA

Ciepła, wnikliwa, słuchająca, a przy tym niezwykle kompetentna trenerka i fizjoterapeutka.

NA SALI: Dba o bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń, ale i potrafi zmęczyć :))

POZA SALĄ: Uwielbia góry i przemierza w nich setki kilometrów – na nogach, na nartach, na rowerze.


Klienci o Justynie:

„Efekty juz po miesiącu zauważyli najbliżsi: „Mamo, jakoś tak cię mniej i jestes mniej pomarszczona„ :))„

Poznaj trenerów personalnych naszego Kameralnego Klubu Fitness, którzy zadbają nie tylko o Twoje ciało, ale także dobrą energię i samopoczucie. W naszym studiu w Warszawie zajmujemy się zarówno prowadzeniem zajęć ogólnorozwojowych, jak i odchudzających oraz zaprojektowanych z myślą o osobach, które zmagają się z bólami pleców o różnym pochodzeniu. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, dobierając odpowiednio dopasowane do ich potrzeb i możliwości zestawy ćwiczeń.

Nasz zespół to Eliza, Marta i Justyna – trzy kobiety, które swoją pozytywną energią i nastawieniem potrafią zmotywować do zadbania o sprawność nawet największych przeciwników aktywności fizycznej. Dzięki indywidualnemu podejściu każdy z naszych klientów może czuć się w pełni swobodnie, zadając pytania, na które zawsze otrzyma odpowiedź. Wierzymy, że dzięki kameralnej atmosferze łatwiej jest pracować ze swoimi słabościami i dążyć nie tylko do rozwoju swojej sylwetki, ale także osobowości. Dlaczego otworzyłyśmy Kameralny Klub Fitness? Ponieważ chcemy udowodnić, że każda kobieta ma szansę na to, by powrócić do dobrej formy, a także wyglądać i czuć się pięknie. Nie jest również tajemnicą, że podczas ćwiczeń wydzielane są endorfiny, które pozytywnie wpływają na ogólne samopoczucie. Ćwiczenia z trenerem personalnym to zatem doskonały pomysł, aby zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne na każdym etapie życia.

Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy jako trenerzy personalni jesteśmy w stanie pomóc każdemu klientowi, a wszystko to w swobodnej i bardzo kameralnej atmosferze w naszym Kameralnym Klubie Fitness w Warszawie, do którego zapraszamy kobiety w każdym wieku!