Trener personalny, treningi dla kobiet Warszawa Żoliborz - kameralnyfitness.pl

Zespół z nami (Anią i Tomkiem) tworzą w tej chwili Marta, Justyna, Kaja i Julia.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Kliknij tutajMARTA

W treningu kieruję się zasadą, że nawet zagorzały przeciwnik aktywności fizycznej może odnaleźć coś dla siebie i czerpać przyjemność z tego, od czego do tej pory uciekał.

NA SALI: Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klienta i satysfakcja z wysiłku włożonego w ćwiczenia.

POZA SALĄ: Urodziłam Alę (07.2019)


Klienci o Marcie:

„Udział w zajęciach w Kameralnym to jedna z lepszych moich decyzji. Bardzo Wam dziękuję, że pomogliście mi w zmianie stylu życia. Marta jest świetnie motywującą, empatyczną trenerką. Dziękuję i szczerze polecam!„


JUSTYNA

Ciepła, wnikliwa, słuchająca, a przy tym niezwykle kompetentna trenerka i fizjoterapeutka.

NA SALI: Dba o bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń, ale i potrafi zmęczyć :))

POZA SALĄ: Uwielbia góry i przemierza w nich setki kilometrów – na nogach, na nartach, na rowerze.


Klienci o Justynie:

„Efekty juz po miesiącu zauważyli najbliżsi: „Mamo, jakoś tak cię mniej i jestes mniej pomarszczona„ :))„


KAJA

Uwielbiam aktywność fizyczną w każdej formie. Traktuję ją jako antidotum na różne dolegliwości. W życiu i na sali kieruję się nastawieniem, że nasze ciała są mądre i często nam podpowiadają. Chcę pokazać, że słuchając wskazówek własnego ciała, można polepszyć swoje samopoczucie fizyczne oraz psychiczne, właśnie poprzez ruch.

NA SALI: Staram się pokazywać klientkom ich potencjał poprzez odkrywanie siły i możliwości ich ciała. Łączę różne style treningowe. Czasem uspokajamy i relaksujemy ciało, a czasem wzmacniamy podnosząc ciężary.

POZA SALĄ: Piszę pracę magisterską z fizjoterapii badając wpływ rozciągania na różne parametry motoryczne. W wolnym czasie gram w drużynie Warsaw Mermaids quadball team. Jest to sport zainspirowany quidditchem.JULIA

Aktywność fizyczna stanowi ważną część mojego życia. Uciekam do niej w chwilach radości, szczęścia, smutku i złości. Jednym słowem – ZAWSZE, gdy tego potrzebuję. Uwielbiam ruch w każdej postaci i uważam, że pomaga on nie tylko zadbać o zdrowie fizyczne, ale również oczyszcza głowę i rozładowuje emocje.

NA SALI: Staram się zadbać o komfort podopiecznych. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo, zrozumienie ruchu oraz wspólna komunikacja. Przez indywidualną pracę mam okazję obserwować jak zachowuje się ciało klientki i jakie są jej możliwości. Najbardziej cieszą mnie ,,małe sukcesy” podopiecznych, które realizujemy krok po kroku, tak aby dały długotrwały efekt.

POZA SALĄ: Uwielbiam taniec. Na co dzień korzystam z rożnego rodzaju zajęć, warsztatów, a także pracuję jako instruktorka. Ta pasja jest niezmienna od kilkunastu lat i stała się naturalną częścią mojego życia. Interesuję się sportem, modą i fotografią. Najlepiej odpoczywam wśród przyrody – spędzanie czasu wolnego w pięknych, naturalnych miejscach daje mi poczucie spokoju, porządną dawkę inspiracji oraz nową energię do działania.


Kameralny Fitness to miejsce, do którego serdecznie zapraszamy kobiety ceniące sobie prywatność i spokój. W naszym studiu na Żoliborzu prowadzimy treningi personalne, podczas których pracujemy nad wspólnie ustalonymi celami. Ćwiczenia dostosowujemy do możliwości danej osoby. Zależy nam, aby treningi były prozdrowotne, różnorodne i przede wszystkim, aby chciało się do nas wracać.


Przez kilka lat naszego życia pracowaliśmy w korporacji. Życie jednak zweryfikowało i okazało się, że nie jest to dla nas.  Teraz wiemy, że okres korporacyjny był po to, abyśmy mogli się poznać i wspólnie założyć studio treningowe, nieco inne od tradycyjnych siłowni. W naszych żyłach zawsze płynęła krew sportowców. Lubimy spotykać się z ludźmi i lubimy pomagać. To co robimy, ma dla nas bardzo głęboki sens. Kiedyś spotykaliśmy się w dużych klubach fitness i zawsze wydawało nam się, że brakuje w nich kameralności, intymności i atmosfery pozwalającej poczuć się w pełni swobodnie. Takie wartości chcieliśmy zaproponować osobom, które nie najlepiej odnajdują się w dużych, przepełnionych miejscach.

Jesteśmy bardzo dumni, że mamy własne studio. Czujemy się tutaj dobrze oraz robimy wszystko co w naszej mocy, aby każdy kto nas odwiedzi, czuł się podobnie. Mamy szczęście przyciągać fantastycznych ludzi, nie tylko jako klientów, ale również współpracowników – każde spotkanie z naszymi trenerkami jest miłe, radosne i z ogromną przyjemnością na nie czekamy.


Jeśli macie ochotę poznać nas osobiście, serdecznie zapraszamy do zapisów przez naszą stronę.


Poznaj trenerów personalnych naszego Kameralnego Klubu Fitness, którzy zadbają nie tylko o Twoje ciało, ale także dobrą energię i samopoczucie. W naszym studiu w Warszawie zajmujemy się zarówno prowadzeniem zajęć ogólnorozwojowych, jak i odchudzających oraz zaprojektowanych z myślą o osobach, które zmagają się z bólami pleców o różnym pochodzeniu. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, dobierając odpowiednio dopasowane do ich potrzeb i możliwości zestawy ćwiczeń.

Naszemu zespołowi zależy, żeby pozytywną energią i nastawieniem zmotywować do zadbania o sprawność nawet największych przeciwników aktywności fizycznej. Dzięki indywidualnemu podejściu każda z naszych klientek może czuć się w pełni swobodnie, zadając pytania, na które zawsze otrzyma odpowiedź. Wierzymy, że dzięki kameralnej atmosferze łatwiej jest pracować ze swoimi słabościami i dążyć nie tylko do rozwoju swojej sylwetki, ale także osobowości. Dlaczego otworzyliśmy Kameralny Fitness? Ponieważ chcemy udowodnić, że każda kobieta ma szansę na to, by powrócić do dobrej formy, a także wyglądać i czuć się świetnie. Chcemy też pokazać, że ćwiczenia z trenerem personalnym to doskonały pomysł, aby zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne na każdym etapie życia.

Wierzymy, że dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy jako trenerzy personalni jesteśmy w stanie pomóc każdemu klientowi, a wszystko to w swobodnej i bardzo kameralnej atmosferze w naszym Kameralnym Klubie Fitness w Warszawie!