Kameralne spotkanie świąteczne - kameralnyfitness.pl

Kameralne spotkanie świąteczne

28 grudnia 2023by Julia Wronowska0
406788025_1121259089244064_6714203952384653285_n.jpg

Na początku grudnia mieliśmy przyjemność zorganizować kameralne spotkanie świąteczne z naszymi klientkami. Przy pysznym poczęstunku, celebrowaliśmy Mikołajki oraz zbliżające się święta. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za przybycie.

Część z Pań mijała się w naszym korytarzu, mówiąc sobie ,,Dzień dobry”. Tym razem, chcieliśmy stworzyć przestrzeń do dłuższej rozmowy i poznania. Uważamy, że nasze klientki są niezwykle inspirującymi kobietami i to wspaniałe, że mogły powymieniać się dobrą energią.  Choinka, światełka i muzyka stworzyły nam piękny nastrój. Miałyśmy okazję zajadać popisową focaccię Tomka (widoczną poniżej) oraz mnóstwo innych pyszności.

Każda z Pań dostała również mały upominek w postaci zestawu, który miał na celu umilić przygotowania do świąt. Prezenty robiliśmy wspólnie na jednym ze spotkań zespołu. Cała zawartość była tworzona własnoręcznie i od serca. Mamy nadzieję, że upominki pomogły w znalezieniu chwili dla siebie, w tym jakże szalonym zazwyczaj okresie.

Poniżej przedstawiamy zdjęcie z przygotowań 🙂

Życzymy wszystkiego co najlepsze w nowym roku. Dużo uśmiechu, miłych chwil i trwałej motywacji do osiągania założonych celów sportowych, zawodowych i prywatnych.

Pozytywnie wzmacniamy na nadchodzący czas i do zobaczenia w 2024! 

Julia Wronowska


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *