Dołącz - kameralnyfitness.pl

Kameralny Zespół


Dziękujemy za czas, który poświęcasz na zapoznanie się z naszą stroną.

Zakładamy, że jeśli jesteś tutaj, to szukasz studia, w którym będziesz prowadzić treningi personalne z ciekawymi ludźmi – w miejscu, do którego pasujesz.

Nazywamy się Ania i Tomek Chmura i od ponad dziesięciu lat jako Kameralny Fitness prowadzimy treningi z fantastycznymi ludźmi w wyjątkowych miejscu na Żoliborzu.

Pracujemy w większości z kobietami i pomagamy im się rozruszać, wzmocnić i w ogóle zacząć cieszyć ruchem. Często oznacza to też pozbycie się kilogramów lub bólu kręgosłupa – w mądry i bezpieczny sposób. W zakładce OPINIE zamieściliśmy część rekomendacji od klientek/ów.

Mamy szczęście również od wielu lat współpracować z entuzjastami fitnessu, którzy tak jak my uwielbiają pracować z ludźmi i pomagać im w osiąganiu ich celów. W zakładce ZESPÓŁ możesz poczytać o trenerkach, z którymi współpracujemy.

Ponieważ coraz więcej osób docenia indywidualne podejście z dala od zgiełku (miasta, pracy, ale też dużych klubów fitness), to szukamy kogoś, kto dzieli nasze wartości i kto mógłby poprowadzić w naszym studiu treningi z niektórymi klientkami.

Jeśli czujesz, że to miejsce stworzone dla Ciebie, wypełnij poniższy formularz – skontaktujemy się telefonicznie.


APLIKUJĘ